20.11.2021. - poštujući i ove godine epidemiološke mjere, održali smo elektroničku Izbornu godišnju skupštinu. Svi materijali za ovogodišnju IGS dobiveni su putem Hrvatske pošte, kako bi se svi naši članovi na vrijeme upoznali sa stanjem, aktivnostima i planovima za iduću godinu, a svi su se uključili u glasovanje putem svojih računala u zakazano vrijeme 20.11.21. od 09,00 - 20,00 sati. Glasovanju je pristupilo 14 naših članova. Usvojen je Plan rada i aktivnosti te financijski plan za iduću godinu. Kako je još uvijek pandemija COVID-19 u punom jeku, pratiti ćemo stanje na našem prostoru i prilagođavat se preporučenih mjera Stožera CZ. Tako smo i koncipirali Plan rada u idućoj godini. U ovoj godini najaktivniji su bili gar. Ivica Tuškan, gar. Franko Žubčić i gar. Filip Pavičić, te su im uručene prigodne knjige i priznanja. Za novog predsjednika izabran je brig./mir. Dubravko Halovanić, (11), a njegov zamjenik bit će Goran Resovac, (3) u iduće 4 godine. Isto tako, pripremili smo i zahvalnice za naše podupiratelje i suradnike koje ćemo im podijeliti u narednom razdoblju. Ovom IGS promijenile su se osobe i u našem Stožeru i upravnom tijelu udruge PP "KPV ZNG-91." Novoj ekipi na čelu udruge želimo uspješno vođenje udruge i pametno rješavanje postavljenog Plana rada.