26.11.2022. - održali smo našu 4. izbornu skupštinu Zbora voda, koju je vodilo predsjedništvo u sastavu: gar. Goran Resovac - predsjedavajući, gar. Filip Pavičić - član, i gar. Ivica Tuškan - član. Za zapisničara izabrana je gar. Lorena Pavičić, ovjerovitelji zapisnika su; gar. Ivica Kosturić i gar. Franko Župčić. Verifikacijsko povjerenstvo: gar. Petra Drašković i gar. Tin Škrtić, a kandidacijsko povjerenstvo : gar. Matej Gavrić i Lana Matičić. Svi su jednoglasno izabrani. Uvodnu riječ i pozdrav pristiglih gostima dao je brig./mir. Dubravko Halovanić. Daljnje odvijanje skupštine vodilo je Predsjedništvo koje nas je upoznalo sa ovogodišnjim radom u udruzi kao i četverogodišnje aktivnosti koje smo provodili u smanjenom obimu radi provođenja EP mjera COVID-19. Za narednu godinu planirano je više aktivnosti, a prilagođavat ćemo se situaciji koja će biti u našem društvu. Za predsjednika je izabran gar. Filip Pavičić koji će nas voditi sljedeće 4 godine. Imamo izmjena i u Stožeru voda pa su tako izabrani sljedeći naši članovi:gar. Filip Pavičić - predsjednik, brig./mir. Dubravko Halovanić - dopredsjednik, gar-ca Lorena Pavičić - zapovjednica voda, gar. Ivica Tuškan - Prvi dočasnik voda, gar. Franko Župčić - zapovjednik 1. desetine, gar. Antonio Dušković - zapovjednik 2. desetine i gar-ca Đurđica Fruk - zapovjednica 3. desetine. Sredstva koji smo imali na raspolaganju, koristili smo racionalno pa nam je financijsko poslovanje pozitivno. U Sud časti izabrani su: gar. Ivan Kosturić - predsjednik, gar-ca Hanna Kirchner i gar. Luka kljajić - članovi. Ove godine je bilo 40 aktivnosti, a tako smo planirali i za iduću godinu. Na Skupštini je bilo i naših gostiju koji su nas pohvalili u radu i pozvali nas na njihove aktivnosti. Za dosadašnju suradnju i potporu u našim aktivnostima podijelili smo brojne zahvalnice, a naše najaktivnije članove koji su imali najviše aktivnosti,  nagradili smo knjigama i to: gar. Ivicu Tuškana, gar. Franka Župčića i gar. Filipa Pavičića. Posebno nas je pohvalio msgr. Ferdinand Vražić koji nas prati već 16 godina aktivnosti kao i jedan od ratnih zapovjednika 110. br. ZNG, brig./mir. Josip Tomačić. Zahvaljujemo svim našim članovima koji su pokazali ozbiljnost i odgovornost na današnjoj godišnjoj skupštini.

 

VIJEST TREND PORTALA

 

 

PREZENTACIJA AKTIVNOSTI U PROTEKLOJ GODINI: